Pixel
  • /
  • /
  • Opcje płatności
Opcje płatności

Czy odbiorca może zapłacić za nadanie paczki?

By odbiorca mógł zapłacić za usługę, musi złożyć zamówienie przez platformę. Dokonanie płatności jest konieczne w celu zagwarantowania zamówienia - bez tego kroku zamówienie nie zostanie zrealizowane. Niestety, nie oferujemy możliwości płatności za pobraniem.

Czy mogę zmienić firmę kurierską, której zostało przydzielone moje zamówienie?

System Eurosender automatycznie wybiera firmę kurierską, która oferuje najlepszą cenę w stosunku do jakości wykonywanej usługi na danej trasie. Jeśli chcesz wysłać paczkę przez inną firmę kurierską, niż ta wybrana przez nasz system, będzie się to wiązać z dodatkową opłatą. By uzyskać więcej informacji na temat tej możliwości, skontaktuj się z nami na help@eurosender.com i nasz zespół obsługi klienta przedstawi Ci dostępne opcje.

Czy mogę zapłacić przy odbiorze przesyłki?

Niestety nie oferujemy możliwości płatności za pobraniem. Dostępne opcje płatności to: karta kredytowa, system PayPal lub przelew bankowy. Wszystkie transakcje płatnicze przetwarzane za pośrednictwem naszej strony internetowej są zabezpieczone certyfikatami GeoTrust SSL i opisane są dokładniej w sekcji dotyczącej płatności.