Usługa transportu od drzwi do drzwi na całym świecie

Usługa transportu od drzwi do drzwi na całym świecie

W obecnych czasach, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu, dużo podróżujemy, coraz częściej w różne części globu. Często też z wygody własnej kanapy robimy zakupy na całym swiecie. Coraz częściej oznacza to wysyłanie prezentów na święta, sprzętu sportowego, instrumentów muzycznych, pojazdów i masy innych przedmiotów do naszej rodziny, przyjaciół czy kontrahentów, zarówno tych zaraz za rogiem jak i w odległych częściach świata. Po co poszukiwac rożnych rozwiązań kurierskich, gdy Eurosender dostarcza wszystkie w jednym miejscu? Złóż zamówienie na dostawę kurierską od drzwi do drzwi, i oszczędź czas i pieniądze.

Preveri ceno

Szukasz wysylki od drzwi do drzwi dla sprzętu sportowego?

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązania od drzwi do drzwi?

Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać małą paczkę zawierającą zapomniane na wakacjach rzeczy, czy prezent swojemu przyjacielowi mieszkającemu w akademiku w innym kraju, zamówić dostawę określonego produktu z internetowego lub stacjonarnego sklepu za granicą, zorganizować transport samochodowy i wiele więcej, usługa wysyłki „od drzwi do drzwi” za pośrednictwem Eurosender jest najlepszym rozwiązaniem. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć zamówienie online na naszej platformie, a następnie wybrana firma kurierska lub dostawca transportu zajmie się resztą; wszystko od zorganizowania odbioru od drzwi do drzwi pod podanym adresem, sortowania i konsolidacji przesyłek w ich węzłach, transportowania ich z miejsca A do miejsca B, a następnie dostarczania w wybranym miejscu.

Intersuje cię wysyłka od drzwi do drzwi instrumentów muzycznych?

Akordeon

Wilonczela

Perkusja

Gitara

Pianino

Skrzypce

Jakie są zalety usługi wysyłki od drzwi do drzwi?

Istnieje wiele zalet usług kurierskich „od drzwi do drzwi”. Oszczędzasz czas, energię, pieniądze… Dlaczego i jak? Kiedy składasz zamówienie online na naszej platformie, nie musisz porównywać cen różnych firm kurierskich, ponieważ Eurosender zapewnia najlepsze ceny za usługi wysyłki od drzwi do drzwi. Oszczędzasz czas. W przypadku dostawy „od drzwi do drzwi” oznacza to, że kierowca odbierze przesyłkę pod adresem odbioru, a następnie dostarczy ją na adres dostawy; ponownie zaoszczędzisz czas i oczywiście energię, ponieważ nie musisz nigdzie isć, aby nadać przesyłkę, czy odebrać ją po dostarczeniu. W rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że kierowca kuriera nie wejdzie na wyższe piętro, ale odbierze lub dostarczy paczki z / na parter budynku. Większość firm kurierskich i dostawców usług transportowych odbiera i dostarcza do odległych obszarów aby było to jak najbardziej wygodne i łatwe dla Ciebie jako klienta. Ponadto oszczędzasz również pieniądze, ponieważ zapłacisz do 70% mniej, jeśli zorganizujesz usługę wysyłki od drzwi do drzwi za pośrednictwem Eurosender.
Czy potrzebujesz pomocy? Czy może masz jakieś pytania? Nie wahaj się! Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, a nasi eksperci chętnie pomogą Ci w sfinalizowaniu zamówienia lub wyborze odpowiedniego rodzaju usługi.

Potrzebuję wsparcia!

Usługa wysyłki bagażu od drzwi do drzwi w całej Europie trwa zwykle do pięciu dni roboczych. Skorzystaj z narzędzia obliczania szacowanego czasu dostawy poniżej i zobacz, jaki jest średni czas dostawy na wybranej trasie.

Do 2 kg
Do 10 kg
Do 20 kg
Do 30 kg
Do 40 kg

Usługi od drzwi do drzwi oferowane przez Eurosender

Eurosender oferuje dużą różnorodność jeśli chodzi porzedmioty, które możesz wysłać usługą „door-to-door”. Niezależnie od tego co chcesz wysłać, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Standardowa usługa kurierska od drzwi do drzwi

Standardowa usługa kurierska od drzwi do drzwi jest z pewnością najbardziej powszechnym sposobem wysyłania małych i średnich paczek..

Sprawdź czy Twoja przesyłka nadaje się do wysyłki usługą standardową

Co możesz wysłać standardową usługa od drzwi do drzwi?

Jeśli nie wiesz co możesz wysłać kurierem, zerknij na nasze dedykowane strony z których dowiesz się jak wysłać, np.: wózek, książki, ubrania, meble, zabawki, i wiele innych.


Usługa transport towarowego od drzwi do drzwi

Usługa cargo „od drzwi do drzwi” jest skierowana do tych, którzy wysyłają przesyłki cięższe niż 40 kg lub przekraczające wymiary dla standardowej usługi dostawy od drzwi do drzwi. Bardzo często takie przesyłki są umieszczane na paletach, ale możesz także wysyłać przedmioty o dużych rozmiarach i / lub dziwnie ukształtowane, pojazdy , meble (także z Ikea i Voga) i wiele innych przedmiotów. Przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz wszystkimi niezbędnymi danymi, a nasi eksperci ds. logistyki skonaktują się z Tobą w jak najkrótszym czasie z konkurencyjną ofertą cenową.

Zapytaj o ofertę!

Jeśli chcesz zorganizować przesyłkę europalet w systemie od drzwi do drzwi, możesz być zainteresowany naszymi natychmiastowymi ofertami wysyłki palet na niektórych trasach europejskich.


Od drzwi do drzwi w ten sam dzień?

Czy spieszysz się i musisz jak najszybciej wysłać paczkę? Jeśli jesteś użytkownikiem biznesowym, a miejsce odbioru znajduje się w Chorwacji, Polsce, Portugalii, Rumunii lub Słowenii , możesz skorzystać z naszej usługi „od drzwi do drzwi” tego samego dnia. Ale upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto biznesowe podczas składania zamówienia.


Usługa przeprowadzek od drzwi do drzwi

Czy wyprowadzasz się z domu, wyjeżdżasz na studia lub wolontariat, wymianę studencką lub staż? Zmieniasz miejsce pracy lub rozpoczynasz nowe życie rodzinne w innym miejscu i musisz przewieźć wiele przedmiotów, np.: meble? Skorzystaj z naszej usługi „od drzwi do drzwi” dla przeprowadzek . Zrób to wszystko na raz i zapłać mniej!

Od drzwi do drzwi z dedykowaną furgonetką

W przypadku, gdy potrzebujesz szybszego rozwiązania, wybierz naszą dedykowaną usługę dostawy furgonetką od drzwi do drzwi. Jest to najszybszy sposób na przewiezienie rzeczy osobistych, ponieważ nie ma zatrzymywania się w żadnym hubie, a dedykowana furgonetka przewiezie tylko twoje rzeczy – bez dzielenia przestrzeni z innym klientem.

Dowiedz się więcej


Do kogo skierowana jest usługa wysyłki od drzwi do drzwi?

Usługa wysyłki „od drzwi do drzwi” jest przeznaczona dla wszystkich. Dosłownie. Nasze największe grupy klientów to:

Jeśli nie należysz do żadnej z tych grup, nie martw się. Eurosender zapewni dostawę od drzwi do drzwi również Tobie. I chętnie Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami