Zniżki w Eurosender – jak je zdobyć?3 min read

766

Written by:

Wiemy o tym, że wiele osób trafia do nas szukając jak najniższych cen za wysyłkę. Eurosender to idealne miejsce, jeśli chodzi o tanie przesyłanie paczek, bo cały nasz serwis zoptymalizowany jest tak, aby oferować jak najniższe ceny. Zabieramy ceny od firm kurierskich z całej Europy, by potem znaleźć najlepszą ofertę na wybranej trasie. U nas można być spokojnym o to, że niska cena nie będzie oznaczała obniżenia jakości usług.

Podobnie jak w przypadku wysyłek oferujemy też niskie ceny ubezpieczenia przesyłek. Każda przesyłka z Eurosender jest automatycznie ubezpieczona do kwoty €200. Jeśli potrzebna jest wyższa kwota ubezpieczenia, to można ją nabyć w przystępnych cenach.

Wszystkie te usługi i zalety Eurosender dostajecie po prostu korzystając z naszego serwisu. Ale zniżki i tak zawsze się przydadzą. Jak je zdobyć dowiecie się w dalszej części artykułu.

Jak zdobyć zniżkę w Eurosender?

Kto nie lubi zniżek na usługi kurierskie? Jest kilka możliwości zdobycia zniżek na korzystanie z usług kurierskich w Eurosender. Podczas dokonywania płatności za usługę na naszej stronie pojawi się opcja „wykorzystaj kupon” i tam właśnie można wykorzystać zdobyte zniżki. Jedną z naszych propozycji jest nagradzanie naszych stałych klientów, więc im więcej zamówień z nami tym korzystniejsze oferty w przyszłości.

Jak zdobyć kod zniżkowy Eurosender

Zniżka od naszych partnerów

Przez lata udało na się zbudować wiele partnerskich relacji z organizacjami i firmami w całej Europie. Celem naszych relacji z partnerami jest połączenie naszych usług z ich celami biznesowymi, aby w ten sposób zaoferować jak najlepsze rozwiązania dla naszych wspólnych klientów. Wypracowaliśmy relacje z wieloma firmami o różnym charakterze, od takich, które zajmują się mieszkalnictwem, po organizacje dla migrantów i studentów. Listę naszych partnerów można sprawdzić tu, choć oczywiście nie są to wszystkie firmy, z którymi współpracujemy.

Zniżki dla studentów

Eurosender wspiera także studentów pomagając im w zagranicznych podróżach i studiowaniu w innych krajach. W celu uzyskania jednej z naszych zniżek skontaktujcie się z lokalnymi organizacjami studenckimi. Współpracujemy z wieloma z nich lokalnie i międzypaństwowo.

Eurosender pomógł już tysiącom studentów przeprowadzić się do nowego kraju. Jedną z zalet naszej firmy jest również organizacja przechowywania wysyłanych walizek i paczek. Sprawdziła się ona wielokrotnie w przypadku osób, które zmieniają kraj zamieszkania i potrzebują trochę czasu zanim wprowadza się pod nowy adres.

Jak otrzymać tańsze ceny wysyłki

Zniżki Eurosender dla klientów biznesowych

Rejestrując się na naszej stronie jako użytkownik biznesowy, można uzyskać niższe ceny wysyłki. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się kompletnie za darmo. W ten sposób można uzyskać dostęp do tysięcy tańszych cen, a różnica będzie widoczna jeśli zamówienie zostanie zlożone z zalogowanego konta.

Jeszcze większe zniżki można uzyskać, jeśli wybrana zostanie opcja płacenia kredytami. Aby uzupełnić kredyty na swoim koncie wystarczy się zalogować i wybrać opcje płacenia kredytami z menu po lewej stronie ekranu. Następnie należy wybrać kwotę za jaką zostaną zakupione kredyty i kontynuować przez klika prostych kroków. Każde zamówienie opłacone kredytami korzystać będzie z 10% zniżki.

Powyższe sposoby to tylko kilka opcji propozycji w jaki sposób można zaoszczędzić z Eurosender.

Last modified: Maj 20, 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *